Walentynki 2013

Walentynki

Któż nie lubi 14 lutego? Dla młodzieży to dzień, w którym można wyrazić  skrywane uczucia, a także wspaniale się bawić. Samorząd  przygotował dla uczniów wiele atrakcji, które podkreśliły  niezwykły charakter tego święta sympatii i życzliwości.  Już o poranku wszyscy wsłuchiwali się w piosenki o miłości. Uczniowie poszczególnych klas mieli odgadnąć,  kto śpiewa  znane przeboje i dawne rockowe utwory. Łatwiej było odgadnąć, z jakich ścieżek filmowych pochodzą  melodie.  Jeszcze więcej  emocji dostarczył udział w konkursie fotograficznym „ Najsympatyczniejsza szkolna para”. Odważnych było niewielu, za to pojawili się bohaterowie filmów i życia kulturalnego w  niesamowitych kombinacjach.  Na przerwie dla zakochanych i tych , którzy na pierwszą miłość jeszcze czekają przygotowano drobne słodkości.  Potem zaś uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wyruszyli do miasta złożyć mieszkańcom  Świecia walentynkowe życzenia. Serduszka gimnazjalne i serduszkowe baloniki  ubarwiły szare miasto. Spotkani zaś mieszkańcy z zaskoczeniem i dobrym humorem przyjmowali  walentynkowe drobiazgi. Cieszymy się, że Święto Zakochanych stało się dniem dobrej zabawy, serdeczności i życzliwości.