Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2012

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych -2012

Jak co roku biblioteka szkona świętuje w miesiącu październiku.  Tym razem motywem przewodnim stało się hasło "Czytaj zdrowo !". Wierni czytelnicy i Ci , ktorzy po raz pierwszy przekroczyli jej gościnne progi mogli  wejść w rolę najsłynniejszych mistrzów kuchni. Czakała na nich bowiem wystawa wydawnictw o tematyce kulinarnej. Nawet nowincjusz mógł po jej odwiedzeniu przygotować niezwykłe i egzotyczne potrawy.  Najpierw jednak należało złożyć życzenia szacownej jubilatce, na której śladu nie pozostawia upływ czasu. Potem wystawa, rozmowa z przedstawicielami aktywu bibliotecznego i smakowita zdrowa, jesienna żywność - marchewki i jabłuszka.  Na pewno biblioteka jest lubionym miejscem spędzania czasu przez gimnazjalistów. Zawsze tu ciepło, prztulnie i spokojnie. Zapraszmy  w gościnne progi biblioteki przez cały rok.