Kawiarenka dla miłośników książek

BIBLIOTEKA  SZKOLNA  ZAPRASZA DO KAWIARENKI

W listopadzie w bibliotece szkolnej odbyły się niezwykłe spotkania miłośników książek.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, więc zainteresowanie wśród uuczniów było dość duże. Pierwsze  spotkanie poświęcone było poezji. Wykorzystano je, aby przy herbatce i świecach zaprezentować własną twórczość. Adepci pióra dzielili się własnymi przemyśleniami związanymi z poezją .

Kolejnego wieczór w bibliotecznej kawiarence zgromadził nastolatki - elegantki . Poświęcono go zasadom pielęgnacji „młodej” cery oraz zdrowego odżywianiu.Dziewczyny były zachwycone pokazem makijażu i kosmetyków. Na pewno w domu odbyły się kolejne eksperymenty kosmetyczne. Porady dotyczyły także zdrowego odżywiania.

Tuż przed  Świętami Bożego Narodzenia wszyscy chętni zauczą się pięknie i pomysłowo pakować prezenty. Oczywiście, najwspanialszymi prezentami pod choinkę na pewno będą książki.